O nas

Belco Motor Oil to dynamiczna belgijska firma sektora naftowego zajmująca się produkcją i obrotem olei, smarów i dodatków dla szeroko pojętej motoryzacji. Firma jest obecna na rynku od 1947. Dzięki wysokiej jakości produktów i dbałości o klienta z powodzeniem sprzedaje swoje produkty na rynkach Belgii, Niemiec, Holandii, Francji i innych. Sama obecność od ponad 70 lat na tych wymagających rynkach jest potwierdzeniem najwyższej jakości produktów. Belco kieruje swoją ofertę przede wszystkim do warsztatów i stacji obsługi samochodów, oraz firm obsługujących parki maszynowe.


Oleje są odpowiednie dla samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych, samochodów ciężarowych i busów. Mogą być stosowane przez cały rok, ze względu na optymalny wskaźnik lepkości, zapewniając doskonałą płynność w niskich temperaturach i stabilną lepkość przy wysokich temperaturach. Spełnia najwyższe standardy wszystkich producentów pojazdów.

Nasze oleje charakteryzują się znakomitymi właściwościami:

  • doskonałe smarowanie przy niskich temperaturach nawet do -30 C.
  • małe parowanie zmniejsza zużycie oleju.
  • maksymalne zabezpieczenie przed zużyciem, utlenianiem, osadami i ubytkami korozji.
  • utrzymuje wnętrze silnika w idealnej czystości.
  • zmniejsza zużycie paliwa na częstych krótkich przejazdach(np. miasto) przez optymalną lepkość oleju.

“FHU ANRI” Ashot Yegoryan jest jedynym oficjalnym dystrybutorem produktów marki Belco w Polsce. Doświadczenie oraz wysoka jakość produktów oraz obsługi są fundamentalnymi podstawami dobrej współpracy.
Zapraszamy do kontaktu.

Katalog produktów